Pridružite nam se na informativnom webinaru o javnom pozivu  u sklopu projekta BrAIn i saznajte sve detalje o novom CARNET-ovom projektu.

U Noći knjige sudjeluje čak 120 osnovnih i 45 srednjih škola

Najmasovnija domaća kulturna manifestacija Noć knjige održat će se 23. travnja diljem Hrvatske u povodu Svjetskoga dana knjige i autorskih prava te Dana hrvatske knjige s čak više od 1150 prijavljenih programa i akcija širom Hrvatske.

Više od 1000 nastavnika i ravnatelja sudjelovalo na CUC konferenciji u Rovinju

Pod nazivom „AI u obrazovanju – Novi početak ili početak kraja“ danas je u Rovinju završena 26. po redu CARNET-ova konferencija za korisnike CUC2024 – najveća obrazovna konferencija u Hrvatskoj.

Ispunite upitnik: Kakav portal e-Laboratorij želite?

Kako bi stvorili portal koji će vam u najboljoj mjeri služiti, uredništvu portala e-Laboratorij potrebna je vaša pomoć.

Predstavljene aktivnosti projekta e-Sveučilište na Srce DEI 2024

Na konferenciji Srce DEI 2024 predstavljene su aktivnosti koje se odvijaju unutar projekta e-Sveučilišta.

Otvorene prijave za natjecanje “Look Up-Cloud Hunters 2024”!

Natjecanje “Look Up-Cloud Hunters” predstavlja neprofitnu inicijativu međunarodnog projekta “GLOBE Program Elementary K-4”, u suradnji s inicijativom Znanstveni piknik, te se provodi kao dio “Stem Discovery Campaign” već treću godinu zaredom.

Pogledajte kurikulume o umjetnoj inteligenciji za osnovne i srednje škole

U sklopu CARNET-ovog projekta „Podrška primjeni digitalnih tehnologija u obrazovanju (BrAIn)“ razvijena su dva nova kurikuluma, oba pod nazivom Umjetna inteligencija: od koncepta do primjene, jedan za izvannastavnu aktivnost za osnovne škole, a drugi za fakultativni predmet za srednje škole.

Izdvajamo
  • Informativni webinar o javnom pozivu u sklopu projekta BrAIn – pridružite nam se!
  • U Noći knjige sudjeluje čak 120 osnovnih i 45 srednjih škola
  • Više od 1000 nastavnika i ravnatelja sudjelovalo na CUC konferenciji u Rovinju
  • Ispunite upitnik: Kakav portal e-Laboratorij želite?
  • Predstavljene aktivnosti projekta e-Sveučilište na Srce DEI 2024
  • Otvorene prijave za natjecanje “Look Up-Cloud Hunters 2024”!
  • Pogledajte kurikulume o umjetnoj inteligenciji za osnovne i srednje škole

Kalendar tekuće
školske godine –

2023./2024.

Nastavna godina počinje 4. rujna 2023. godine, a završava 21. lipnja 2024. godine, odnosno 24. svibnja 2024. godine za učenike završnih razreda srednje škole.

Pogledajte kalendar tekuće školske godine

Na današnji dan

25.4.2024.
1792.

Na današnji je dan u izvršenju smrtne kazne u Francuskoj prvi put…

RedButton

Prijavi zlostavljanje nad djecom

U kojoj regiji Hrvatske živite?

Znanje na jednom mjestu

Edutorij

Središnje mjesto

za pohranu, objavu, razmjenu, ocjenjivanje i dohvat digitalnih obrazovnih materijala